Om de vochtigheid van de lucht en het bodemsubstraat in het terrarium te verhogen. Ter bescherming van de dieren tegen uitdroging en om hun vochtbehoefte te dekken is een terrarium luchtbevochtiger bijna onmisbaar. Creëer een tropisch regenwoud in uw terrarium met behulp van een automatisch gestuurde luchtbevochtiger.
De luchtvochtigheid kan worden verhoogd of er kan in terraria een vochtig "microklimaat" worden gecreëerd.
Veel van de tropische reptielen drinken niet uit een poel of bakje, maar willen een verse regendruppel, geef uw reptielen alleen het allerbeste en schaf een luchtbevochtiger aan. Weet u niet welk systeem het meest geschikt is voor uw reptiel of terrarium? Neem gerust contact met ons op.
Praktisch nevelapparaat voor kleine terraria. De fijne nevel, gegenereerd door ultrasoon geluid, verhoogt de luchtvochtigheid in uw terrarium snel. Met het geïntegreerde waterreservoir van 50 ml kan in uw terrarium gedurende ca. 2 uur nevel worden gegenereerd. De Foggy is uitgerust met een automatische uitschakeling voor het geval het waterpeil te laag is.
€ 24,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien
Om de vochtigheid van de lucht en het bodemsubstraat in het terrarium te verhogen. Ter bescherming van de dieren tegen uitdroging en om hun vochtbehoefte te dekken. Water wordt als een echte nevel verspoten met ultrasone techniek. Schakelt automatisch bij een waterpeil lager dan 45 mm uit.
€ 39,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien
Creëer een tropisch regenwoud in uw terrarium met behulp van de Repti Fogger terrarium bevochtiger. Indrukwekkende koele nevel vergroot het welzijn van uw dieren, de relatieve luchtvochtigheid en de uitstraling van uw terrarium. Met de Repti Fogger kan in kleinere terraria de algemene luchtvochtigheid worden verhoogd of kan in grotere terraria een vochtig "microklimaat" worden gecreëerd.
€ 79,90
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: Nederland Meer tonen Laat minder zien
Exo Terra Monsoon Solo
Programmeerbaar nevelsysteem voor terraria en plantenkassen
Eenvoudig te installeren
Flexibele sproeikoppen (tot 2 stuks) die in elke richting kunnen gedraaid worden
Gemakkelijk bij te vullen
1.5 liter reservoir
De Exo Terra Monsoon SOLO is een programmeerbaar nevelsysteem voor elk type terrarium en
plantenkas. Het helpt een optimale luchtvochtigheid te handhaven door te beregenen met vooraf
geprogrammeerde tussenpozen. De duur en de frequentie kunnen eenvoudig ingesteld worden,
afhankelijk van het soort dier of plant dat men houdt. Regelmatige neerslag bevordert het broedgedrag,
en is noodzakelijk wanneer levende tropische planten, zoals bromelia’s, orchideeën, mossen e.d. als
decoratie dienen.
Het systeem kan worden geprogrammeerd zodat het elke 24-uren cyclus meerdere keren sproeit, met
sproei-intervallen die 2 seconden tot 2 minuten kunnen duren. Het 1,5 liter reservoir verzekert een
continue activiteit gedurende meerdere dagen zonder dat bijvullen noodzakelijk is (ideaal tijdens de
vakantieperiode!), en het reservoir kan eenvoudig bijgevuld worden zonder dat het hele systeem moet
gedemonteerd worden.
De Exo Terra® Monsoon SOLO wordt geleverd met 1 gemakkelijk te installeren sproeier, maar het
systeem kan uitgebreid worden met 2 sproeiers, ideaal voor twee terrariums. (Houd er rekening mee dat
elke bijkomende sproeikop kan leiden tot een verminderde prestatie van de overige sproeikoppen.) De
neerslag die geproduceerd wordt door deze speciaal ontworpen sproeikoppen is uitermate fijn, waardoor
een misteffect ontstaat in het terrarium of plantenkas, en de extra lange toevoerslang maakt het
mogelijk het toestel onzichtbaar op te stellen in een aparte ruimte of in een Exo Terra Terrarium Cabinet
onder het terrarium.
€ 115,90
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: Nederland Meer tonen Laat minder zien
Regelmatige neerslag bevordert het broedgedrag, helpt bij de vervelling van je dier en is noodzakelijk wanneer je levende tropische planten, zoals bromelia’s, orchideeën, mossen e.d. in je terrarium houd.
Het systeem kan worden geprogrammeerd zodat het elke 24-uren cyclus meerdere keren sproeit, met sproei-intervallen die 2 seconden tot 2 minuten kunnen duren.
Het grote 8 liter reservoir verzekert een continue activiteit gedurende meerdere dagen zonder dat bijvullen noodzakelijk is (ideaal tijdens de vakantieperiode!), en het reservoir kan eenvoudig bijgevuld worden zonder dat het hele systeem moet gedemonteerd worden.
De Exo Terra Monsoon Multi wordt geleverd met 2 gemakkelijk te installeren sproeiers, maar het systeem kan uitgebreid worden met Exo Terra Monsoon Nozzles Extension Kit, (tot max. 6 totaal) ideaal voor twee terrariums of meer oppervlakte te besproeien.
De neerslag die geproduceerd wordt door deze speciaal ontworpen sproeikoppen is uitermate fijn, waardoor een misteffect ontstaat in het terrarium of plantenkas, en de extra lange toevoerslang maakt het mogelijk het toestel onzichtbaar op te stellen in een aparte ruimte of in een meubel onder het terrarium.
€ 149,90
incl. btw en gratis verzending naar geselecteerde landen
Gratis verzending naar de volgende landen: Nederland Meer tonen Laat minder zien
3, 87 liter water druppelsysteem voor alle tropische reptielen en amfibieën.
Geeft boombewonende reptielen de beschikking over water op een manier die ze van nature gewend zijn.
Een must voor alle soorten kameleons, daggekkos, anolissen en boomkikkers.
Simuleert regenval en voegt tegelijkertijd luchtvochtigheid toe aan uw terrararium, hetgeen bevoordelijk is voor de gezondheid van uw dieren.
€ 12,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien
Inhoud: 2 liter
The Little Dripper van Zoo Med is een druppelsysteem voor alle (tropische) reptielen en amfibiën. De druppelaars bootsen de natuurlijke regen na en voorzien uw reptielen van regendruppels om te drinken.
De Dripper is eenvoudig te bevestigen. Het druppelsysteem is aan te bevelen voor alle reptielen die geen stilstaand water drinken, maar hun dorst enkel stillen met dauw- of regendruppels.
€ 9,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien