Voer-, plantenresten en stofwisselingsproducten vormen samen de verontreiniging in een aquarium. De reiniging van het aquarium, de toebehoren en een regelmatige waterwisseling zorgen voor het welzijn van de bewoners en zorgen ervoor dat u er met plezier naar blijft kijken.
Moeiteloze verwijdering van hardnekkige aanslag
De JBL ruitenreiniger Aqua-T Handy angle maakt een moeiteloze verwijdering mogelijk van hardnekkige algen. Door de geringe afstand van het lemmet tot de handgreep kunnen de siliconen verbindingen van het aquarium niet worden beschadigt. De Aqua-T is geschikt voor zowel zoet- als zoutwateraquaria. De beschermende kap voorkomt verwonding wanneer hij niet gebruikt wordt.
JBL Aqua-T Handy angle
De lange steel met een 15° hoek maakt een eenvoudige reiniging mogelijk. Reserve lemmets zijn afzonderlijk verkrijgbaar.
Moeiteloze verwijdering van hardnekkige aanslag op uw aquariumruiten: 15° gehoekte ruitenreiniger met rvs lemmet
Comfortabel in gebruik door de 30 cm lange greep. Lemmetbreedte: 7 cm
Veilig: Beschermende kap voorkomt verwonding. Geen beschadiging van de siliconen verbindingen van het aquarium.
Reserve lemmets zijn afzonderlijk verkrijgbaar
Inhoud: Hoekige ruitenreiniger, Aqua-T Handy Angle. Afmeting: 30 x 8 cm
€ 12,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien
Toebehoren voor Aqua-T Handy: 5 precisie lemmets voor een moeiteloze verwijdering van hardnekkige aanslag op aquariumruiten.
Eenvoudige wisseling van het lemmet binnen enkele seconden.
Veilig: Dispenser voor nieuwe en oude lemmets.
Past ook op andere modellen met gelijkwaardige lemmethouder.
Inhoud: Vervangende lemmets voor Aqua-T Handy, 5 lemmets in een dispenser.
€ 7,90
incl. btw excl. verzendkosten
Gratis verzending naar de volgende landen: Meer tonen Laat minder zien